Handlowiec z językiem włoskim

HENSFORT - wiodący producent energooszczędnych okien, którego marka obecna jest już w 17 krajach, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Handlowiec z językiem włoskim - Praca stacjonarna w Przemyślu.

Zakres obowiązków:

  • analizowanie rynku i ofert konkurencji,
  • pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi partnerami handlowymi,
  • analizowanie wyników sprzedaży,
  • tworzenie ofert handlowych,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • proponowanie działań usprawniających sprzedaż,
  • sporządzanie dokumentacji dotyczącej sprzedaży.

Oczekujemy:

  • Znajomość języka włoskiego w stopniu umożliwiającym kontakt z klientem włoskojęzycznym (warunek konieczny)
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • stabilne zatrudnienie na podstawie preferowanych warunków umowy.
  • dobrą atmosferę w pracy
  • dodatkowe szkolenia

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres : praca@hensfort.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z
dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".